Skip to main content

OCTAN - NA TÁBOR, ŠKOLU V PŘÍRODĚ I "LYŽÁK"

Prozíravé maminky přibalují svým dětem do zavazadla Octan gel. Vědí totiž, že pro jejich děti je Octan tou nejlepší první pomocí.

Děti jsou jako pytel blech. Neustále někam lezou, pobíhají, skáčou, a to se snadno nějaký ten úraz přihodí. Jenže děti nemají čas, aby s každou bolístkou běhaly za zdravotníky, však je znáte. I domů občas dorazí až ve chvíli, kdy jsou ruka nebo kotník parádně oteklé a znemožňují jim další řádění.

Chytré maminky si ale vědí rady a starším dětem, které už jsou samostatnější, do batůžku vždy přibalí tubu Octan gelu od české farmaceutické společnosti RosenPharma a poradí, v jakých situacích gel použít. Děti na něj většinou hned zapomenou, ale ve chvíli, kdy si něco vymknou, vyvrtnou nebo narazí a jestliže je svědí či bolí štípanec od hmyzu, náhle se jako kouzlem rozpomenou na zázračný gel od maminky. Věřte nebo ne, skutečně to funguje a děti pak hrdě hlásí zdravotníkům, že si samy poskytly první pomoc, případně, že "zachránily život" kamarádovi tím, že mu namazaly bolavou ruku. Děti dokážou být opravdu statečné, když vědí, jak na to.

Octan gel je ideálním společníkem dětí na tábory, školy v přírodě, lyžařské výcviky nebo sportovní soustředění. Ty větší a rozumnější ho mohou mít u sebe a pokud jim maminka vysvětlila, jak a kdy se aplikuje, poradí si s ním snadno samy. U mladších dětí je vhodné tubu podepsat a předat ji zdravotníkovi, který s dětmi na akci jede.

Někteří zdravotníci už Octan mají stabilně ve své výbavě a s úspěchem ho používají na mírnění pohmožděnin, otoků, výronů, které se v kolektivu dětských neposedů vyskytují pravidelně. A ti ostatní se určitě nebudou zlobit, když je na existenci Octan gelu nebo Octan sáčků od RosenPharmy upozorníte.

Chtějte pro vaše děti prověřenou kvalitu, u níž máte stoprocentní jistotu, že neškodí, ale pomáhá.

Octan gel

Použití při mechanicky způsobených otocích, pohmožděninách, výronech, štípnutí hmyzem atd.

Octan sáčky

Působí okamžitou úlevu, má adstringentní (stahující) a chladivý účinek, zabraňuje narůstání otoku.
vybavte svou lékárničku octanem

Účinky a použitelnost Octan sáčků a octan gelu

Octan:

děti

Prozíravé maminky přibalují svým dětem do zavazadla Octan gel. Vědí totiž, že pro jejich děti je Octan tou nejlepší první pomocí.

Octan:

první pomoc

My, kteří jsme se narodili v minulém století, ho dobře známe. Octan hlinitý byl totiž v každé lékárničce, stále po ruce a vždy připravený pomoci.

Octan:

úrazy, sport

Věděli jste, že velké úrazy mohou vznikat i z nedoléčených a podceňovaných malých poranění? Hlavně při sportu míváme ...